הצעדה הטרנס*ית

ראשון | 28.7 | 18:00 | המרכז הגאה, גן מאיר

לפני שנה נדקרה בדרום העיר מאיה חדד, אישה טרנסית. המקרה הקשה הוציא לרחובות אלפי א.נשים והוכיח כי אכן הקהילה הטרנסית מסוגלת להתאגד. לצערנו, זה לא היה מקרה האלימות האחרון. שנה חלפה והקהילה הטרנסית עדיין סובלת מאפליה חברתית ותעסוקתית, מאלימות. אך הפעם לא ניתן עוד שהחברה והממסד ידחקו את הקהילה הטרנסית ולא נסכים עוד להיעדר ביטחון תעסוקתי ואפליה בדיור!

השנה אנו מבקשות לזמן מחדש את אותה ההתאגדות ולהפוך אותה למסורת - יחד אנחנו חזקות! לא צריכות עוד מפגש כואב עם הסטטיסטיקות שלנו, שאנחנו כבר מכירות בעל פה. ואנחנו לא מחכות לשמוע על עוד מקרה אלימות, אובדנות או הדרה. 

הפעם אנחנו קובעות את סדר היום וב-28.7: עושות #טרנס_פורמציה למציאות!

אנחנו התארגנות בלתי פורמלית של א.נשים על הקשת הטרנסית שרוצה לייצר שינוי תודעתי בקהילה ומחוצה לה. יחד עם המרכז הגאה אנחנו אומרות: טרנס לא שווה התאבדות. טרנס שווה חיים! 

הגיע הזמן להתרכז בחוזק וביופי שלנו, להראות לעצמנו ולנוער שלנו ממה אנחנו עשויות, כמה אנחנו מהממות, לשנות את הנרטיב ולייצר תקווה! 

אנחנו חלק מהמגוון האנושי והגיע הזמן שהעולם יהיה בטוח עבורנו, כל אחד מאיתנו הוא מיוחד.ת ויש לנו במה להתגאות! זוהי קריאה לכל חברי וחברות הקהילה הטרנס*, הג'נדר קווירז, הג'נדר פלואידיים, הא-בינאריות, הבי גנדרז, הטו ספיריט, הFTMים, הMTFיות, הטרנסקסואלז , האנדרוגינוס, האינטרסקס, העוברות, הלא עוברים, המנותחים והלא מנותחות, הבוציות, הפמים, בני ובנות ברית, משפחות, חברים ואנשים ללא מגדר! 

ההתכנסות תתקיים בשדרות וושינגטון בשעה 18:00 ומשם נצעד למרכז תל אביב. אנחנו יוצאות מהשוליים ולוקחות את המרכז. בואו לצעוד איתנו ב28.7! כמו שאתן. איך שאתם. מושלמות.ים.

לפרטים נוספים >> מוזמנות.ים להתעדכן באיוונט

כל הזכויות שמורות למרכז הגאה, טשרניחובסקי 22א (גן מאיר), תל אביב יפו.

טלפון 03-5252896, דוא"ל office@lgbtqcenter.org.il