המרכז למשפחה במרכז הגאה

המרכז למשפחה במרכז הגאה הוא בית לכל המשפחות ולמשפחות גאות בפרט, בעיר תל אביב-יפו ובארץ כולה. המרכז למשפחה מציע סביבה חברתית ותומכת להורים מהקהילה הגאה, לילדיהם, לסבתא ולסבא ולכל המשפחות שמעוניינות לצמוח אתנו ועם ערכינו.

הקשר בין ההורים לילדיהם מהווה את הבסיס הראשוני לחינוך הילדים ותפיסותיהם. לכן, להשקפתנו, קיימת חשיבות רבה בחשיפה וקירוב הורים לערכים של חופש ושוויון, מודעות מגדרית ופתיחות לגביה, סובלנות לכל אחד ואחת בכלל וקבלת נטיות מיניות ומגדריות שונות בפרט. המרכז למשפחה הציב לעצמו מטרה לתמוך ולעצב את הילדות כך שתהיה חוויה חיובית ובונה גם לילדי משפחות גאות ולילדי כלל המשפחות  אשר הן ושהמפגש בין ההורים והילדים יהיה פתוח ומאפשר ככל הניתן.

על כן, ניתן למצוא במרכז למשפחה מענה לכל השאלות המשפחתיות, החל מהמחשבה על הבאת ילדים והדרכים הקיימות לכך, זוגיות, תא משפחתי ועד גידול ילדים והחיים כמשפחה. כמו שהמשפחות כיום צבעוניות ומגוונות, כך גם אופן המענה מגוון ומתאים עצמו לצרכיו של ציבור הבאים והבאות למרכז. הילדים והילדות הנהנים מהצוציגן לומדות להביט על המציאות כמאפשרת מגוון גדול של ביטויים עצמיים, במיוחד בכל הקשור במודעות וסובלנות מגדרית אך גם בביטויים האישיים הייחודיים לכל ילדה וילד. הקבוצות להורים בנויות כך שכל אחד ואחת יוכלו למצוא את מקומם אתנו וכך גם האירועים והפעילויות שמתקיימים לאורך השנה. 

כל הזכויות שמורות למרכז הגאה, טשרניחובסקי 22א (גן מאיר), תל אביב יפו.

טלפון 03-5252896, דוא"ל office@lgbtqcenter.org.il