בית לתרבות גאה

המרכז הגאה עורך מדי שנה מאות ערבי תרבות, פנאי ותוכן לקהילה הגאה. 

כך, מדי חודש מקיים המרכז הגאה הרצאות, אירועים קהילתיים, כנסים מקצועיים (כמו כנס המשפחה, בריאות הנפש, בריאות וכדומה) - כל אלה מביאים למרכז הבמה את התרבות הגאה מתוך תפיסה כי הקהילה הגאה לא רק נאבקת בערוצים השונים אלא גם מציעה אלטרנטיבה תרבותית ליום שאחרי ומרחב סביבו יכולה להיבנות קהילה חזקה. בנוסף, מתקיימות במרכז הגאה מגוון קבוצות מתחומי האומנות והתרבות: אנסמבל גאה, תיאטרון גאווה לכל גיל, קורס רישום וציור וכו'.

למה אנחנו כאן?

ישנם מופעים שאנו מבינים שהבמה שלנו היא היחידה בה התוכן שלהם יוכל לבוא לידי ביטוי. הבמה שלנו מכילה סוגיות מגדריות ומיניות ומאפשרת לפרוץ גבולות, לנפץ מסגרות ולקחת את הצופה למקומות חדשים. בלי להיות רומנטי מדי, כשהדלת של האולם במרכז הגאה נסגרת הקופסה השחורה שלנו מאפשרת לקהל ולשחקנים להיות לגוף אחד, מאפשרת לכל הנוכחים בחלל להרגיש בצורה האותנטית ביותר מהי הקהילה הגאה ומהו המסר. כל זאת נעשה על ידי שחקנים מקצועיים, בימאים מוכשרים, כותבים מקוריים וצוותי הפקה שעמלים ימים כדי שהתוכן ייצא לפועל.

 

אילו הפקות עולות במרכז הגאה?

התיאטרון מעלה תכנים מכל הקשת הלהט"בית (ומכל ז'אנר אומנותי: תיאטרון, מחול, הופעות חיות וכדומה) ומתגאה במגוון הרחב שלו.

בין המופעים שהועלו אצלנו ניתן למצוא את: "R&J", "הלב הנורמלי", "המפתח בחלון", "מתחת לעור", "לסביהונסט", "אני לא עושה שום דבר למען השלום", "אגדה, גאווה ודעה קדומה", "תותים ושוקולד", "ג'נדר בנדר" (מחול), "חי", מופע הקברט "קטסטרוף", מופע אימפרוביזציה, "בוגרשוב 34", "ז'אן ז'אנה בן זונה", "מיסטר נייס גיי" (מחול), "זאבות - רצות על עקבים", "גו סטרייט", "לוויתן", "עוברות אורח", "תיאורמה", "שיר לשניים" (מחזמר) ועוד.

חשוב:

אנא קראו את נוהל ביטול הכרטיסים למניעת אי-נעימויות.

כל הזכויות שמורות למרכז הגאה, טשרניחובסקי 22א (גן מאיר), תל אביב יפו.

טלפון 03-5252896, דוא"ל office@lgbtqcenter.org.il