מעגלים

יוצרות קהילה ביחד

פרויקט קהילתי חדש ופורץ דרך

עד כמה אנחנו מכירים אחד את השני? עד כמה אנחנו מודעות לצרכים ולמאבקים השונים? איך אנחנו יכולים/ות להגביר את שיתופי הפעולה בין הקבוצות השונות?

הקהילה הגאה מורכבת מארגונים וייצוגים רבים; לכל ארגון יש קהל, מתנדבים ואינטרסים משלו. כל קבוצה עושה עבודת קודש בתוך תת-הקהילה שלה ומשקיעה זמן ומשאבים רבים בכדי לסייע ולהעצים אותה, לאור עבודה אינטנסיבית של מאות מתנדבים, עשתה הקהילה הגאה בשנים האחרונות כברת דרך משמעותית הן ברמה הפנים קהילתית והן כלפי חוץ.

אבל האם בליין הומו ממוצע מכיר את מצוקת הקשישים "הסוטים" במקומות הבילוי? האם הלסבית הנשואה לגבר פגשה להט"ב חירש? האם הנערה הלהט"בית מבינה את הצרכים של ההורים לילדים להט"בים? האם לסבית פמיניסטית ניהלה שיחה עמוקה עם הומו דתי? מדוע הומואים מפחדים מנשאים? כמה אנחנו מבינים את מצוקתן של נשים טרנסיות? וכדומה.

מטרתו של פרויקט "מעגלים" היא לייצר קרבה, אחדות ושיח בין תתי הקהילות והארגונים השונים.

הקבוצה מורכבת ממתנדבים\ות ונציגות/ים מייצוגים וארגונים שונים; טרנסים, טרנסיות, נערים ונערות, מתנדבים, לסביות נשואות, לסביות פמיניסטיות, נשא HIV, נציגי קהילה דתית, נציגי המרכז הגאה, הורים, נציג קשת הזה"ב, הומו חירש, נער טרנס, נציגת בני דרור ועוד.

פרויקט "מעגלים" מקיים מדי שנה בחודש יוני, ערב מצעד הגאווה, שיח קהילתי משותף ומגבש המזמין את כל חברות וחברי הקהילה להצטרף, להקשיב ולהיות חלק ממשהו גדול.

לפרטים נוספים:

03-5252896 שלוחה 0

כל הזכויות שמורות למרכז הגאה, טשרניחובסקי 22א (גן מאיר), תל אביב יפו.

טלפון 03-5252896, דוא"ל office@lgbtqcenter.org.il